- Advertisement -spot_img

TAG

Enkeleda Kapedani

Reagon Kryetarja e Gjykates se Rrethit Elbasan, Enkeleda Kapedani për Infoweb

Kryegjyqtarja e Elbasanit, Enkeleda Kapedani ka reaguar për herë të parë pas videove të publikuara në TikTok, ku ajo shihet me makina dhe veshje të shtrenjta,...

“Jam mafia, mafia , mafia”. ILD nis hetimin disiplinor për Enkeleda Kapedanin, video të papërshtatshme në TikTok

  Videot e papërshtatshme në TikTok janë bërë arsye për të nisur një hetim disiplinor ndaj Kryetares së Gjykatës së Elbasanit, Enkeleda Kapedani. “Te nderuar kolege!...

“Jam mafia, mafia, mafia”, kryetarja e gjykatës së Elbasanit nuk ndalon së postuari video me Gucci e BMW në TikTok teksa krimi ka kapluar...

Kryetarja e Gjykates se Rrethit Elbasan, Enkeleda Kapedani është kapur mat duke publikuar vazhdimisht video me kërcime dhe rroba të shtrenjta, ndërkohë qe niveli...

Latest news

- Advertisement -spot_img