- Advertisement -spot_img

TAG

fuoristrade

Civilët ndjekin fuoristradën e blinduar pasi dyshonin për atentat. Shoqërohen dy të rinj

  Dy të rinj nga Fier janë shoqëruar nga Policia e Tiranës pas dyshimeve se në mjetin me të cilin ata udhëtonin kishte armë dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img