- Advertisement -spot_img

TAG

fushe kosove

E rëndë/ Shkoi me nënën për ndihmë në xhami, hoxha e fut veç në dhomë dhe e dhunon seksualisht vajzën

  Policia e Kosovës ka arrestuar ditën e sotme një person në Fushë Kosovë, i cili dyshohet se ka dhunuar seksualisht një femër. Sipas informacioneve...

Tragjedi/ Motra vret motrën, vetura godet për vdekje dy fëmijë

Gjatë ditës së djeshme, u raportuan tri raste mjaft të rënda ku humbën jetën katër qytetarë, raste këto që ndodhën në tri komuna të...

Latest news

- Advertisement -spot_img