- Advertisement -spot_img

TAG

Goran Vesic

“Beogradi po bëhet qendra e Ballkanit”/ 7500 biznesmenë nga rajoni vaksinohen në kryeqytetin serb

Presidenti i Dhomës së Tregtisë të Serbisë (PKS), Marko Cadez, tha se 7,500 biznesmenë nga rajoni ishin në listën për vaksinim në Beograd dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img