- Advertisement -spot_img

TAG

Gordon Brown

Ish-kryeministri britanik akuza të forta ndaj BE-së: 10 milionë vaksina u prodhuan në Afrikë dhe të gjitha erdhën në Evropë

Ish -kryeministri i Mbretërisë së Bashkuar Gordon Brown ka akuzuar BE-në për një qasje të pabarabartë në furnizimin e vaksinave Covid-19. Ai i ka bërë...

Latest news

- Advertisement -spot_img