- Advertisement -spot_img

TAG

Heidi Klum

Heidi Klum e revoltuar kërcënon babain e saj me burg

Ish-supermodelja dhe ylli i shfaqjes “America’s Got Talent” Heidi Klum dhe babai i saj Gunther janë aktualisht në mes të një beteje të çuditshme...

Latest news

- Advertisement -spot_img