- Advertisement -spot_img

TAG

ish-lojtar

“Më shikonin me urrejtje”, ish-lojtari i Milanit vret veten pas letrës së lamtumirës

Fati i një personi mund të ndryshojë në çdo moment, dhe ai i futbollistit 20-vjeçar Seid Visin, e çoi drejt aktit tragjik të vetëvrasjes,...

Latest news

- Advertisement -spot_img