- Advertisement -spot_img

TAG

"kasapi"

Tortura dhe vrasje, “Kasapi” i Iranit do të përhapë gjakderdhjen

Kleriku i vijës së ashpër Ebrahim Raisi siguroi një fitore dërrmuese në zgjedhjet presidenciale të Iranit, por aktivistët pretendojnë se ai i ka duart...

Latest news

- Advertisement -spot_img