- Advertisement -spot_img

TAG

Levizja Socialiste per Integrim

Exit Poll kombëtar i OraNews: PS parti e parë

Partia Socialiste mbetet parti e parë sipas Exit Poll kombëtar të Antonio Notto të publikuar në Oranews këtë të dielë, por Partia Demokratike dhe...

FRANKO HAKILJA/ Të rinjtë janë shpresa e vendit, le ta ndryshojmë Elbasanin më 25 prill!

Franko Hakilja eshte kandidat I Levizjes Socialiste per Integrim ne Elbasan. I propozuar nga struktuat e kesaj partie Franko eshte i riu elbasanas qe...

Listat e hapura mbeten një dëshirë, Kolegji Zgjedhor cakton fletë votimi me numra! Ja si do votojnë shqiptarët më 25 prill

Kolegji Zgjedhor vendosi dje që të lërë në fuqi vendimin e Komisionit të Ankesave dhe Sanksioneve pranë KQZ-së, që kandidatët të identifikohen në fletën...

“Palmer po del në pension, ai nuk paguan taksat e shqiptarëve”, revoltohet Monika Kryemadhi ndaj Matthew Palmer

Kryetarja e Partisë Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, ka thënë se  zv.ndihmës Sekretari Amerikan të Shtetit, Matthew Palmer, e ka marrë në telefon dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img