- Advertisement -spot_img

TAG

ndjehet në Tiranë

Tërmet i fortë , lëkundjet ndjehen dhe në Tiranë

Tërmet i fortë në Korçë, lëkundjet ndjehen dhe në Tiranë Epiqendra e tërmetit ka qenë përsëri në Larisa, aty ku u regjistruan dhe disa tërmete...

Latest news

- Advertisement -spot_img