- Advertisement -spot_img

TAG

Pallatin e Kongreseve

Përcillet drejt banesës së fundit deputeti socialist Bashkim Fino

Kanë përfunduar homazhet në Pallatin e Kongreseve dhe tashmë trupi i pajetë i deputetit socialist Bashkim Fino po përcillet për në banesën e fundit. Bashkim...

Latest news

- Advertisement -spot_img