- Advertisement -spot_img

TAG

skenar spital elbasan

Skenari/ Ja si do të bëhet hapja e spitalit Covid në Elbasan

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu ka deklaruar se sistemi shëndetësor është i përgatitur me një kapacitet prej 1600 shtretër të...

Latest news

- Advertisement -spot_img