- Advertisement -spot_img

TAG

Thomas Markle

“Do të të shkatërrojë jetën”/ Bëhet pjesë e “Big Brother VIP”, vëllai i Meghan Markle shijon dramën e krijuar

Thomas Markle Jr, gjysmë-vëllai i Meghan Markle, është bërë pjesë e "Big Brother VIP" Austraila dhe siç mund ta merrni me mend, dramat sapo...

Princ Harry nuk po del dot nga vorbulla e telasheve, vjehrri do e hedhë në gjyq për këtë arsye

Thomas Markle, babai i dukeshës së Sussex, Meghan Markle ka deklaruar se do të hedhë në gjyq të bijën dhe dhëndrin Princ Harry, pasi...

Latest news

- Advertisement -spot_img