“Të vendosen gjoba në parlament për deputetët që gënjejnë”, Berishës i ndërpritet fjala në Kuvend

0

Pas fjalës së deputetit Arben Ahmetaj në Kuvend, ka folur edhe ish kryeministri Berisha, ku dhe ka kërkuar gjoba ndërsa zv.kryetarja e Kuvendi i ndërpreu fjalën.

Berisha: Nëse në këtë parlament nuk vendoset sistemi i gjobave për deputetët që mashtrojnë publikun…

Felaj: Jua ndërpres se s’keni lidhje me procedurën. Kur të merrni fjalën mund të thoni pretendimet. Mos të abuzojmë me rregulloren.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu