U vra nga burri në Greqi, kjo është gruaja shqiptare, funerali do të bëhet në Shqipëri

0

Lorona Serina është 41-vjeçarja shqiptare që u vra nga bashkëshorti mbrëmjen e së dielës, 30 korrik në Zakinthos të Greqisë. Shqiptarja dha frymën e fundit në spitalin e Zakinthos, ku mbërrit pas plagëve të rënda të shkaktuara nga goditja me thikë në fyt dhe gjoks.

Protothema.gr raporton se 41-vjeçarja do të varroset në Shqipëri të premten, 5 gusht.

Shqiptari i cili rrahu dhe vrau me thikë nënën e tre fëmijëve të tij, pritet të mbërrijë sot në gjykatën e Zakinthos për t’u dërguar në Prokurori.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu