Vajza 8-vjeçare, nëna dhe xhaxhai gjenden të vdekur brenda një pishine

0

Fqinjët e shqètësuar kanë thirrur pòlicinë pasi dëgjuan disa ulërima nga shtëpia e tyre, pasditen e djeshme.

Kur pòlicia mbërriti në shtëpinë e tyre, gjetën gruan, 32 vjeç, burrin, 62 vjeç dhe fëmijën pa ndjenja në pishinë. Pòlicia mendon se ulërima ishin lutjet e dèshpëruara të nënës për ndihmë. Familja e cila u zhvendos në këtë shtëpi në muajin e fundit, u shpall e vdèkur në oborrin e pasëm, raporton NBC.

Shefi i pòlicisë së Brunsëick, Frank Losacco tha: “Kjo është një ditë shkátërruese për tërë komunitetin tonë. Është shumë herët për të përcaktuar saktësisht se çfarë ndodhi.

Ne po punojmë me zyrën e Prokurorëve të Qarkut Middlesex dhe do të lëshojmë informacionet e reja që do dalin”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu