Vajzat i drejtohen Brunos të gjitha njëzëri: Të pëlqen shumë vetja

0

Bruno zhvilloi takimin e radhës me një nga konkurrentet e reja, Florjanën, e cila shprehu pëlqim për të që kur u bë pjesë e “Për’puthen”.

Megjithatë, Florjana u tregua e distancuar në takim dhe nuk kurseu kritikat për Brunon.

“Të pëlqen shumë vetja”, i tha ajo konkurrentit, koment që më pas u përforcua dhe nga vajzat në studio.

Efi i tha se i pëlqen shumë vetja, ndërsa më herët të njëjtën gjë ka thënë dhe Mikela, me cilën Bruno zhvilloi disa takime dhe më pas njohja me tyre u ndërpre.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu