VIDEO/ Fishekzjarre, vajza seksi, personazhe VIP festa super luksove e ditëlindjes së Stresit dhe mungesa e Noizyt

0

TIRANË- Reperi Arkimed Lusha i njohur si Stresi ka festuar ditëlindjen e tij të 35-të me një super festë. Stresi ka zgjedhur qytetin e Vlorës për të festuar bashkë me miqt e tij. Në një video të publikuar nga ‘Prive” ajo çfar bie në sy janë makina e shtrenjat, ambjenti luksoz dhe mungesa e reperit Noizy. Ndërsa deklaratës së tij të mëparshme që ditëlindjen do e festonte vetëm me vajza si duket nga pamjet nuk i ka qëndruar pasi ne ambientet e festës janë parë disa vajza seksi dhe shoqe të reperit.

Ndër personazhet vip që nuk munguan në ditëlindjen e Stresit ishin Fero, Finem dhe Atdhe Xharravina. Për mungesën e Noizyt Stresi është shprehur se e kanë lënë me Noizyn që të festojnë kur të fitojnë secili nga 10 milion euro nha një këngë.

“Dëgjo, me Noizyn e kemi lënë të festojmë kur të bëjmë nga 10 milion euro këngë. Kështu ishte mendimi i tij,”-u shpreh Stresi.

Për dhuratën më të shtrejt të 35 vjetorit ishte kujdesur vetë Arkimedi që t’ia bënte vetes duke blerë një Audi S8 që kishte kapur shifrën 112 mijë euro.

“112 mijë euro Audi S8, prej vetes time,”-përfundoi Stresi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu