VIDEO nga Vietnam/ Orangutani shijon një cigare para vizitorëve në një kopsht zoologjik

0

Një orangutan u pa derisa pinte cigare para vizitorëve në një kopshti zoologjik në Vietnam.

Videoja e tregonte orangutanin i cili qëndronte ulur dhe po e ngrehte disa herë cigaren dhe kur e përfundoi u sigurua se po e fikte.

I gjithë momenti ishte xhiruar në kopshtin zoologjik Saigon në qytetin Ho Chi Minh. Stafi në kopshtin zoologjik tha se orangutani e kishte marrë cigaren kur një vizitor e kishte hedhur në ambientet pranë tij.

Kafsha inteligjente më pas kishte mësuar si ta pinte duhanin duke parë njerëzit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu