“Zemra ime, të dua shumë shpirt, o jetë”.Gruaja pret te dera e gjykatës shoferin e kamionit që u kap me 500 mijë euro

0

Ndërsa Gjykata e Durrësit vendosi të lërë sot në burg Andon Thanasin 56-vjeçarin që drejtonte kamionin ku u gjetën 500 mijë euro të padeklaruara, një moment i veçantë ishte dedikimi i bashkëshortes së tij.

Në video duket momenti kur gruaja i afrohet fugonit të policisë, nga doli bashkëshorti i saj për të hyrë më pas në gjykatë, ku u njoh me masën.

Gruaja e puth nga larg dhe dëgjohet teksa i thotë: “Zemra ime, Andoni, të dua shumë shpirt! Mos ki merak për mua o jetë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu