Zhdukja e shefit të antidrogës në Ulqin, nisin kërkimet përgjatë Bunës

0

Detaje te reja nga zhdukja e shefit te antidroges te Ulqinit dhe Tivarit mund te jete fshehur vete pasi dyshohet se mund te jete perfshire ne trafikun e droges qe u kapen 1.5 ton marihuane ne kuader te operacionit ” Kurthi” qe çoi ne pranga 20 persona.

Nje nga te cilet eshte tashme deshmitar i mbrojtur dyshohet sipas burimeve se ka nxjerr emrin e tij si personi qe ka dhene info per levizjet e policise.

Pista tjeter e hetimit lidhet me zhdukjen e tij nga persona te lidhur me krimin. Po per te njejtit aksion dhe per shkak te nje hetimi me te gjere edhe me policine e shqiperise ne goditjen e grupeve kriminale te trafikut te droges.

Vijon…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here