- Advertisement -spot_img

AUTHOR NAME

info elbasani

97078 POSTIME
0 KOMENTET

Shefi i antidrogës tregon si shitet droga në ambiente shkollash: Shpërndarësit rrinë 50 metra larg

Episodi i pestë i podcast-it “Fol me Anila Hoxhën” trajton problemin e shpërndarjes së drogës, alarmin që përdorimi ka zbritur tek të miturit. Problemet...

‘Të zhvirgjëroi Sara…’! Ledioni vë në siklet Bardhin

“Primen” e kaluar, Sarës iu ofrua kutia e Pandorës, nga ku zgjodhi të çoj në nominim të gjithë meshkujt e shtëpisë. Mbrëmjen e sotme, Ledjoni...

Ups! Informacionet nga produksioni i BBV, zbulojnë kush eliminohet sonte

Mesa duket informacionet nga stafi i “BBV3” kanë rrjedhur përsëri. Nga disa mesazhe ekskluzive në WhatsApp zbulohet disa nga ngjarjet që do të ndodhin...

Dy deklaratat bullizuese të Albi Nakos për të cilat u kryqëzua në rrjet

Emri i Albi Nakos spikati menjëherë mes personazheve të “Big Brother”. Koreografi, i njohur për natyrën e tij ironike, pritej që të krijonte disa...

Krim në Greqi/ Vjehrri vret me pushkë dhëndrin

  GREQI – Një vrasje brutale ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës (24/2) në Agia Varvara, kur një 69-vjeçar ka marrë pushkën dhe ka qëlluar mbi...

Vrasja në Durrës/ Flet bashkëshortja: Ishte shumë agresiv, i kërcënonte se do i digjte! Nuk dija gjë për planin e tyre

Blerina Meta, bashkëshortja e 50 vjeçarit Pëllumb Meta i cili u vra nga 3 fëmijët e tij në Shënavlash të Durrësit, ka rrëfyer se...

Shqiptari kapet në shtëpinë e barit në Leeds, i gjenden 140 mijë paund

Zyrtarët anglezë shënjestruan pronën në Linton Crescent, Alwoodley, më 21 nëntor të vitit të kaluar, pasi dyshonin se aty, në një pronë, rritej kanabis....

Karnavalet në Shkodër/ Rama i bashkohet festimeve së bashku me familjen e tij

Festës plotë ngjyra të karnavaleve të Shkodrës, i është bashkuar edhe kryeministri Edi Rama së bashku me familjen e tij. Ai ka marrë pjesë...

Lezhë/ Gjendet pa shenja jete punëtori 40-vjeçar në një kantier ndërtimi

Një punëtor është gjetur i vdekur brenda një objekti që është në ndërtim në lagjen “Besëlidhja” të qytetit të Lezhës. Personi i moshës rreth 40-vjeç...

‘Flasim kur të dalësh!’ Përplasje mes Ledjonës dhe Mikelës, ja arsyeja

Teksa Ledjona u bë pjesë e formatit të ‘BBV3’, Mikela Pupa, ish-konkurrente e ‘Për’puthen’ ka zënë vendin e saj të punës tek emisioni ‘Piranjat’,...

Latest news

- Advertisement -spot_img