KATEGORIA

AKTUALITET

Bie nga ballkoni te Shkëmbi i Kavajës 10-vjeçari polak. Dërgohet rëndë në spital

Bie nga ballkoni te Shkëmbi i Kavajës 10-vjeçari polak në Durrës. Rreth orës 22:50, te Shkëmbi i Kavajës, Durrës, dyshohet se aksidentalisht ka...

New York Post ka filmuar rënien e çiftit shqiptar nga ballkoni, në fillim ra gruaja (Pamje të rënda)

Gazeta amerikane New York Post ka publikuar detaje të reja nga tragjedia e rëndë në Bronks, ku shqiptari Florind Belliu dyshohet se hodhi bashkëshorten...

Zjarri në Elbasan/ Meta ‘ngre alarmin’: Asnjë masë deri tani, ndërprisni pushimet e shuani flakët!

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka reaguar në lidhje me zjarrin që ka përfshirë kurorën e gjelbër të qytetit të Elbasanit. Përmes një...

“Dukagjin Lipa urdhëroi arrestimin tim!”/ Policia e Kosovës reagon pas akuzave të forta të artistit të njohur

Policia e Kosovës ka reaguar pas deklaratës së papritur të Shemsi Krasniqi, i njohur ndryshe si Shemi i grupit “Ilirët”. Në një njoftim për shtyp,...

E rëndë në Tiranë! 35-vjeçari i jep fund jetës duke prerë damarët

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e sotme në Tiranë. Një 35-vjeçar në zonën e “Myslym Shyrit”, është vetëvrarë. Ngjarja ka ndodhur rreth orës...

Vazhdon zjarri në kurorën e Ullishtes së Elbasanit. Shkrumbohen qindra rrënjë ullinj

Një zjarr me përmasa të mëdha ka përfshirë kurorën e ullishtes së Elbasanit. Foto ekskluzive për Infowebtv e dëshmojnë madhësinë e zjarrit. Zjarri ka...

Furgoni humbet kontrollin dhe del anash rrugës në aksin Tamarë-Koplik, lëndohen 4 pasagjerët

Malësi e Madhe/ Informacion paraprak Në aksin rrugor Tamarë-Koplik  mjeti tip Benz, furgon, me drejtues shtetasin M. K. 51 vjeç, dyshohet se ka humbur kontrollin...

Iu turr klientit me thikë, identifikohet pronari i restorantit në Sarandë

Alban Çoba, 48 vjeç është pronari i restorantit në Sarandë që është shpallur në kërkim nga policia pasi është konfliktuar me disa klientë. Këtë...

Kurti takohet me Dua Lipën, e pret këngëtaren me buqetë me lule

KOSOVë- Kryeministri i Kosovës Albin Kurti është takuar me këngëtaren shqiptare Dua Lipa. Me anë të një postimi në Facebook, Kurti shkruan se Kosova shkëlqen...

Arrestimi i gazetares ruse “shqetëson” Grenell, ish-emisari i Trump kritikon Kosovën: Po krijoni precedent të tmerrshëm, ja cilat janë pasojat e vendimit

Ministria e Brendshme e Kosovës njoftoi pasditen e djeshme arrestimin dhe shpalljen non-grata për 5 vite të gazetares ruse Daria Aslamova, të cilën e...

Lajmet e fundit