KATEGORIA

LIFESTYLE

Çfarë po ndodh me çiftin? Kiara heq Luizin nga Instagram-i

Moderatorja Kiara Tito ka hequr nga Instagram-i bashkëshortin e saj, Luiz Ejllin dhe ka fshirë/arkivuar fotot me të. Ndërkohë, këngëtari nuk e ka bërë diçka...

Studimet e fundit tregojnë se mjekra e burrave është më e pistë se qimet e qenve

Një studim i ri thotë se mjekra e një burri mund të jetë më e pistë se qeni. Shkencëtarët në klinikën Hirslanden në Zvicër morën...

Si mori fund martesa disavjeçare e Bes Kallakut dhe Xhensilës, ja kush e mori vendimin për divorcin

Bes Kallaku nuk është në ditët e tij më të mira. Prej disa javësh, lajmi i ndarjes nga Xhensila ka bërë xhiron e rrjeteve sociale....

Numri 5-shifror që mund të merrni për Shën Valentin. Ja kuptimi i tij

SHBA- Në rrjetet sociale TikTok dhe WhatsApp prej disa kohësh po shpërndahet numri 14643. Ky numër 5-shifror po u dërgohet miqve dhe të afërmve....

‘I lejoi burrit të bashkëjetonte paralelisht me një grua, ai e tradhtoi edhe me…”/ Detektivja private tregon rastin e çuditshëm të investigimit

Detektivja e njohur private, Shkënda Lili, e cila merret me investigimin e tradhtive në çift, ka rrëfyer rastin më të çuditshëm që ka trajtuar. E...

Baba në moshën 80-vjeçare, Robert De Niro flet i emocionuar për të bijën: “Kur e shoh, çdo gjë tjetër zhduket”

SHBA-Robert De Niro ka shprehur “lumturinë” e tij pas ardhjes në jetë të fëmijës së tij të shtatë. Aktori dhe e dashura e tij, Tiffany...

E fortë! Banori i ri i habit të gjithë: Me bashkëshorten jemi njohur në varrim!

Endrik Beba është banori më i ri i Big Brother VIP Albania 3. Këngëtari shqiptar iu bashkua shtëpisë më të famshme...

Olta Gixhari poston momente nga ceremonia “gender reveal”, ku ka zbuluar gjininë e fëmijës

Olta Gixhari ka organizuar ditën e sotme një ceremoni ku ka zbuluar gjininë e fëmijës së saj. Ajo do të sjellë në...

Nga Rama, Berisha, te Majko dhe Shehu, çfarë pasurie kanë deklaruar në ILDKPI

Emisioni “Top Story” i Grida Dumës në Top Channel ka publikuar dje pasuritë e disa prej zyrtarëve dhe ish zyrtarëve të lartë të vendit. Sipas...

Genc Fuga përlot: E shihja dorën dhe nuk mund ta lëvizja

TIRANË- Aktori Genc Fuga ka folur rreth vështirësive shëndetësore që i është dashur të kalojë kohët e fundit. I ftuar në emisonin “Rudina”...

Lajmet e fundit