KATEGORIA

SHOW BIZ

Kush ka gënjyer? Juli zbulon ish-banorët e BBV3 me të cilët nuk ka më komunikim

Ish-finalisti i “Big Brother VIP3”, Julian Deda, ishte mëngjesin e kësaj të premte i ftuar në emisionin “Wake Up”. Aktori i dashur për publikun...

Pamjet e ëmbla, Olta Gixhari publikon për herë të parë të birin, tregon se zgjohet… “për flokësh”

Olta Gixhari ka publikuar pamjet me të birin disa ditë pas lindjes, teksa shihet duke e mbajtur në krahë. Por sigurisht që Gixhari nuk mund...

Me fytyrat e qeshura nga lumturia, Ilnisa poston momentin e ëmbël me Meritonin

Gazetarja e njohur, Ilnisa Agolli, ka treguar se pas daljes nga shtëpia e “Big Brother VIP”, po kalon kohë me të dashurin e saj,...

Egla Ceno zbulon se kur do t’i japë fund beqarisë, përgjigjja epike e fitueses së Big Brother VIP 3

Fituesja e Big Brother VIP 3, Egla Ceno gjatë një bisede me ndjekësit e saj në Instagram ka zbuluar detaje të reja nga jeta...

Uli kokën përpara topit/ Juli ka dy fjalë për Hysajn: Askush s’mund të të…

Pas “kryqëzimit” që i është bërë një prej futbollistëve të Kombëtares, reagime të shumta kanë ardhur nga personazhe VIP, të cilët kanë dhënë mbështetjen...

Deklaroi se Lotina është gjëja më e mirë që i ka ndodhur në jetë, Loredana ‘i përgjigjet’ Mozzik?

Prej disa kohësh, reperja e njohur Loredana Zefi është duke shijuar romancën e saj me futbollistin e talentuar gjerman, Karim Adeyemi. Dyshja është shfaqur vazhdimisht...

Ish-banorja e Big Brother VIP nuk kursen asgjë, ngre temperaturat gjatë pushimeve në bregdet

Ish-banorja e Big Brother VIP, Keisi Medini ka ngritur temperaturat në rrjet me pozat e fundit. Modelja ka treguar format bombastike përmes fotove të fundit. Bukuroshja...

Jul Deda pyet nëse është shtatzënë, ja si iu përgjigj Françeska Murati!

Finalja e emisionit më të përfolur shqiptar momentalisht, “Big Brother VIP 3” dhe rrugëtimit të pesë finalistëve u mbajt me 25 Maj në Top...

Dijonis Biba shpallet fituesi i edicionit të parë të “Ferma VIP”

Dijonis Biba fiton edicionin e parë të “Ferma VIP”. Pas shumë sfidave, Dijonisi dhe Flori u përballën “kokë më kokë” në një televotim, ku publiku...

“Nëna jote ka lindur llum nga trupi”/ Egla flet për BBV3: Ose do të aktivizoja skuthllëkun, ose ashpërsinë…

Mëngjesin e sotëm ishte e ftuar në “Wake Up” fituesja e “Big Brother VIP3”, Egla Ceno, e cila komentoi rrugëtimin e saj në shtëpinë...

Lajmet e fundit