KATEGORIA

KRONIKË

“Babi im, babi im”, ekzekutimi i 32-vjeçarit shqiptar, detajet: Vajza e tij e vogël shpërtheu në lot, Roan Brahimi kishte shkuar për ta…

Kanë dalë detaje nga ekzekutimi i shqiptarit Roan Brahimi në Greqi mbrëmjen e djeshme. Ai u qëllua në automjetin e tij për vdekje nga dy...

Elbasan, punonjësi i bashkisë humbi jetën pasi u rrëzua nga vinçi, procedohet një drejtor dhe shpallet në kërkim përgjegjësi

ELBASAN - 'Në vijim të njoftimit të djeshëm, bëjmë me dije se, Komisariati i Policisë Elbasan referoi materialet në Prokurori, ku nisi procedimi në...

Sherr në berberhane! Konflikti në Vlorë përfundon në përplasje fizike, disa të plagosur, thyhen pajisjet e biznesit

Sherri në një berberhane në Vlorë agravoi në përplasje fizike këtë pasdite. Disa persona janë përfshirë në sherrin që ndodhi brenda qendrës në lagjen 1...

EMRAT/ Aksident i trefishtë në Kanada, humbin jetën dy të rinj shqiptarë

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Mississuaga të Kanadasë mbrëmjen e së enjtes ku dy të rinj shqiptar humbën jetën. Përplasja fatale me tre...

Aksidentohet për vdekje 62-vjeçari

BURREL- Një aksident me vdekje është regjistruar mbrëmjen e së enjtes në Burrel. Policia thotë se një 62-vjeçar duke drejtuar mjetin është përplasur me një...

Tiranë/ Punëtori ra nga lartësia dhe humbi jetën, arrestohet administratori i kompanisë

Policia e Tiranës ka vënë në pranga 50-vjeçarin administratorin e kompanisë  ku humbi jetën një ditë më parë një punonjës, tek Kodra e Diellit. 50-vjeçari,...

36-vjeçari në Fier fut në makinë të renë me probleme të shëndetit mendor, e ngacmon seksualisht

Policia e Fierit ka arrestuar një 36-vjeçar. Ky i fundit me iniciale M.Xh., banues në Tiranë, është ndaluar nga policia pasi ka ngacmuar seksualisht...

Mbajtën peng 68 vjeçarin dhe e kërcënuan për t’i marrë para, dy të arrestuar në Elbasan

Elbasan- Si rezultat i reagimit të menjëhershëm të shërbimeve të Komisariatit të Policisë Elbasan, finalizohet operacioni policor i koduar “Përfitimi”. I hoqën lirinë një 68-vjeçari...

Belsh/ Makina del nga rruga dhe përfundon në arë, nëna me dy fëmijët shpëtohen përpara se të shpërthejë në flakë

Një aksident është shënuar pasditen e së dielës në dalje të Belshit. Sipas informacioneve paraprake, bëhet e ditur se një automjet ka dalë nga...

Arrestohet një 53-vjeçar në Durrës pasi ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes

Një 53-vjeçar është arrestuar nga policia në Durrës pasi ushtroi dhunë ndaj bashkëshortes së tij. A.K., banues në Durrës u kap në flagrancë nga...

Lajmet e fundit