- Advertisement -spot_img

TAG

1.5 milion

Vaksinat anti Covid/ SHBA do t’i dërgojë 4 milion doza Kanadasë dhe Meksikës

Shtetet e Bashkuara të Amerikës do të japin katër milion doza të vaksinës AstraZeneca për fqinjët e saj, Kanadanë dhe Meksikën, sipas Shtëpisë së...

Latest news

- Advertisement -spot_img