- Advertisement -spot_img

TAG

1 korrik

Pse nga 1 korriku do të rriten çmimet e produkteve të bulmetit

Përpunuesit e qumështit paralajmërojnë nga 1 korriku rritjen e çmimeve për disa nga produktet e freskëta të bulmetit. Arsyet e rritjes janë ndryshimi i...

Drejt normalitetit, një tjetër vend i Evropës drejt hapjes totale

Nga data 1 korrik, austriakët do të munden të frekuentojnë stadiumet, sallat e koncerteve dhe teatrot, pa mbajtur maska. Kancelari Sebastian Kurz ka premtuar...

Latest news

- Advertisement -spot_img