- Advertisement -spot_img

TAG

1 Prilli

Është shtatzënë? Moderatorja braktis studion sepse nuk ndihet mirë

Pjesa e tretë e emisionit “Shqipëria live” nisi pa moderatoren Erjona Rusi. Flori Gjini sqaroi për publikun se moderatorja nuk është në studio, uroi të...

‘1 prilli, festë zyrtare për Ramën dhe Veliajn’, Këlliçi: T’i japim fund modelit të mashtrimit

Nga parku i liqenit të Kasharit, kreu i të rinjve demokratë Belind Këlliçi, i drejtoi një “mesazh urimi” kryeministrit Rama dhe kryebashkiakut Veliaj. Ironikisht, Këlliçi...

1 Prilli, por cila është origjina e ditës së gënjeshtrave

Dita e Gënjeshtrave – festohet me 1 Prill çdo vit – është festuar për disa shekuj nga kultura të ndryshme, megjithëse origjina e saj...

Latest news

- Advertisement -spot_img