- Advertisement -spot_img

TAG

1 Qershori

Shembja e tavanit të pediatria, ja cila është gjendja e fëmijës që mbeti i lënduar

Detaje të reja dalin në dritë nga ngjarja që u denoncua nga deputetja e zgjedhur e Partisë Demokratike, Ina Zhupa, se kishte rënë tavani...

Ja si shtyhet kolaudimi, nga 1 qershori rifillon kontrolli teknik i automjeteve

E hëna shënon zyrtarisht nisjen e procesit të kolaudimit të automjeteve, pas një periudhe pezullimi prej pesë mujash. Kreu i Drejtorisë së Shërbimit dhe Transportit...

Kosova i rikthehet normalitet, nga 1 Qershori nuk ka më as orë policore as maska

Qeveria e Republikës së Kosovës sot në mbledhje e radhës ka miratuar propozimin e Ministrisë së Shëndetësisë për lehtësimin e masave anti-COVID-19. Sipas këtij vendimi që u...

Latest news

- Advertisement -spot_img