- Advertisement -spot_img

TAG

1 shtator

Ministrja Kushi: Punë pa ndërprerje që çdo gjë të jetë gati më 1 shtator

Ministrja e Arsimit, Sportit dhe Rinisë Evis Kushi ka publikuar një album që pasqyron punimet që po bëhen në ambientet e shumë shkollave në...

Latest news

- Advertisement -spot_img