- Advertisement -spot_img

TAG

1 vjetori

Taulant Xhaka uron djalin e tij në mënyrën më të ëmbël : “Të dua Klevis”

Taulant Xhaka dhe partnerja e tij, Arbnora janë bërë prindër për herë të parë para një viti. Sot, vogëlushi i tyre feston njëvjetorin dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img