- Advertisement -spot_img

TAG

10 kate

Kina ‘mbretëresha’ e rekordeve, ndërton një ndërtesë 10 katëshe, brenda 28 orëve

Kina ka ndërtuar një ndërtesë 10-katëshe rezidenciale brenda 28 orëve dhe video e përshpejtuar e ndërtimit është bërë virale në rrjetet sociale. Dhomat dhe përbërësit...

Latest news

- Advertisement -spot_img