- Advertisement -spot_img

TAG

10 maj

10 maji , Dita Kombëtare e Drejtësisë

  108 vjet më parë, në 10 maj 1913 kur u miratua “Kanuni i Zhurisë”, Shqipëria endej në sapokrijimin e shtetit prej Kuvendit të Vlorës. “Kanuni...

Horoskopi për ditën e sotme, e hënë 10 maj 2021

Dashi Diçka mund të lindë (një dashuri ose një miqësi) me shenjat e Dashit, Luanit dhe Shigjetarit. Edhe me shenjën e Binjakëve ka tërheqje por...

Latest news

- Advertisement -spot_img