- Advertisement -spot_img

TAG

10 te arrestuar

Përfundon seanca gjyqësore ndaj Fatos Tushes dhe 10 të arrestuarve, gjykata tërhiqet për vendimin

Përfundon seanca për vlerësimin e masës së sigurisë ndaj kryebashkiakut të Lushnjës, Fatos Tushe dhe 10 të arrestuarve të tjerë. Ata akuzohen për “shpërdorim detyre”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img