- Advertisement -spot_img

TAG

11 janar

Horoskopi 13 janar 2021

Dashi- Sot pritet të jetë një ditë mjaft interesante në planin sentimental, por duhet të nxirrni në pah anën tuaj më të mirë. Është momenti...

Horoskopi 11 janar 2021

Dashi- Një ditë të keqe do të kaloni sot. Ju mund të bëheni viktimë e komploteve, nga miqtë dhe kolegët në punë. Duhet të keni...

Parashikimi i motit 11 janar 2021

Sipas MeteoAlb, deri në orët e mesditës vendi ynë do të jetë me vranësira të shpeshta të cilat do të sjellin reshje të pakta. Ndërsa...

Latest news

- Advertisement -spot_img