- Advertisement -spot_img

TAG

12-vjecarja

Dogji të gjallë dhe përdhunoi 12-vjeçaren në pragun e shtëpisë, rihapet çështja e shqiptares

Ngjarja e 2011, kur 12-vjeçarja Zeneida Selimai nga Kamina vdiq në një mënyrë të tmerrshme kur në përpjekje për t’i shpëtuar përdhunuesit të saj,...

Latest news

- Advertisement -spot_img