- Advertisement -spot_img

TAG

123 mije paund

Ja kush është 21-vjeçari që drejtonte fugonin me 123 mijë paund

Bashkëpunimi i shkëlqyer mes strukturave të Policisë së Shtetit dhe autoriteteve doganore çoi në sekuestrimin e një shume të madhe parash të padeklaruara në...

Latest news

- Advertisement -spot_img