- Advertisement -spot_img

TAG

14 maj

Horoskopi për ditën e sotme, 14 maj 2021!

  DASHI Nëse diçka në dashuri ju shqetëson në mendime, do të jetë me vend që këtë të premte të adresoni çështjet siç duhet. Lidhur me...

Më në fund Greqia do të hapë kufijtë me shqiptarët në këtë datë (Kushtet që duhet të plotësohen)

Greqia pritet të hapë pas më shumë se një viti kufijtë tokësorë dhe ajrorë për shqiptarët më 14 maj. Burime nga Ministria e Jashtme...

Latest news

- Advertisement -spot_img