- Advertisement -spot_img

TAG

149 raste

COVID-19/ Shifrat në rënie, 149 raste të reja dhe 3 humbje jete në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju bën apel të gjithë qytetarëve të mos e ulin vigjilencën dhe të vijojnë të zbatojnë rregullat për...

Latest news

- Advertisement -spot_img