- Advertisement -spot_img

TAG

15-25 gradë Celsius

Parashikimi i motit për pesë ditë, ja deri kur do të ketë reshje shiu

Gjatë këtyre pesë ditëve të ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, i përcjellur me shi dhe intervale me diell. Shi parashikohet të bie...

Latest news

- Advertisement -spot_img