- Advertisement -spot_img

TAG

15 janar

Parashikimi i motit 15 janar

I ftohti polar ka përfshirë territorin shqiptar, duke bërë që të kemi alternime kthjellimesh dhe vranësirash gjate paradites. Ndërsa mesdita dhe mbrëmja i bëjnë...

Latest news

- Advertisement -spot_img