- Advertisement -spot_img

TAG

15 vjecarja

Flet babai i 15 vjeçares të dhunuar seksualisht: Shteti të marrë masa ose do bëj të pabërën

  Në një intervistë për emisionin “Me Zemër të Hapur” në “News 24” ai i ka kërkuar shtetit që të marrë masa për 3 personat...

E përdhunuar për 5 muaj me radhë/ Zbardhet dëshmia rrënqethëse e 15 vjeçares në Mirditë

  Historia shokuese e përdhunimit dhe abuzimit seksual në mënyrë të përsëritur përmes shantazhit të një 15 vjeçareje nga Mirdita ka tronditur jo pak shoqërinë...

Latest news

- Advertisement -spot_img