- Advertisement -spot_img

TAG

16 femije

Ishte në prag divorci, burri shkon në kopshtin ku ishte edukatore ish-gruaja dhe ther me thikë 16 fëmiijë

  Dy fëmijë janë vrarë e 16 tjerë janë lënduar, në një sulm me thikë në një kopsht të fëmijëve në qytetin kinez Beili, kanë...

E frikshme/ Një person sulmon me thikë 16 fëmijë në kopsht

Një ngjarje horror ka ndodhur në Kinë, ku një burrë ka sulmuar një kopsht fëmijësh në zonën Guangxi. Ai ka plagosur me thikë 18 persona, nga...

Latest news

- Advertisement -spot_img