- Advertisement -spot_img

TAG

16 vjecare

Vodhën një banesë, arrestohet 16-vjeçarja, procedohet penalisht një e mitur

Drejtoria Vendore e Policisë Korçë Nga strukturat e mësipërme, u bë arrestimi në flagrancë i shtetases A. G., 16 vjeçe, banuese në Pogradec dhe filloi...

Ngjarja përsëritet/Efektivi i policisë qëllon për vdekje 16-vjeçaren

Disa orë pasi turmat e njerëzve në Minneapolis festuan dënimin e policit Derek Chauvin për vrasjen e George Floyd, një protestë shpërtheu në Ohio...

Në akuzë për përdhunimin e adoleshentes, arrestohet 31-vjeçari në Sarandë

Policia e Sarandës ka arrestuar 31-vjeçarin E. S., i cili u shpall në kërkim pak ditë më parë, pas akuzës për përdhunim. I riu u...

Përdhunoi të miturën në Sarandë, në kërkim 31-vjeçari

Një 16-vjeçare nga Saranda ka denoncuar një 31-vjeçar për përdhunim. Menjëherë pas denoncimit të të miturës, policia ka shpallur në kërkim dhe po punon për...

Latest news

- Advertisement -spot_img