- Advertisement -spot_img

TAG

17-vjeçarja

3 javë në mes të detit, 17-vjeçarja tregon tmerrin: Burrat bërtisnin se kishin etje

Një 17-vjeçare nga Bregu i Fildishtë ka treguar historinë e saj të pabesueshme të shpëtimit pasi u gjet pas 3 javësh në det në...

17-vjeçarja ka rrëfyer në sy të nënës se është ajo autorja e vrasjes

Një 17-vjeçare ka rrëfyer se është ajo autorja e vrasjes së një 45-vjeçari në Bari, Itali. Vajza, e shoqëruar nga nëna e saj dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img