- Advertisement -spot_img

TAG

18 shtator

Ish-burri i Britney Spears habit: Shumë njerëz kanë bërë para me martesën tonë

Në korrik 2004, Britney Spears dhe Kevin Federline vendosën të hidhnin një tjetër hap pas një lidhjeje 3 mujore. Dasma u krye më pas në...

Latest news

- Advertisement -spot_img