- Advertisement -spot_img

TAG

18-vjecare

Zbulohen detaje të reja nga vrasja e 18-vjeçares, u braktis në spital 24 orë pasi kishte vdekur

18 vjeçarja Marigona Osmani kishte vdekur 24 orë para se të dërgohej në spitalin e Ferizajt. Informacioni u dha nga Nazlie Balaj, këshilltare në Ministrinë...

Vrasja makabre e 18-vjeçares në Ferizaj, shoku i autorit zbulon personin e dytë që do të vritej

Autori i vrasjes së 18-vjeçares në Ferizaj të Kosovës dhe shoku që bashkëpunoi në kryerjen e krimit janë vendosur pas hekurave. Familjarët e bashkëpunëtorit...

E keqtrajtuan dhe e lanë të vdekur në derën e spitalit, publikohet fotoja e 18-vjeçares

Mediat kosovare kanë publikuar fotot e vajzës 18-vjeçare, e cila u la e vdekur në dyert e spitalit të Ferizajt nga dy të rinj. Viktima...

Latest news

- Advertisement -spot_img