- Advertisement -spot_img

TAG

192 VITE BURG

U arratis nga burgu, momenti kur shqiptari i armatosur vjedh bankën në Greqi

Një shqiptar 42-vjeç i arratisur nga burgu, së bashku me një grek 58-vjeç janë arrestuar për grabitjen e një dege të një banke ditën...

192 vite burg për grupin kriminal të trafikimit të njerëzve/ EMRAT

35 të arrestuarit gjatë operacionit “One if by Land” janë dënuar me 192 vite burg nga Gjykata Kundër Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit. Këta...

Latest news

- Advertisement -spot_img