- Advertisement -spot_img

TAG

2.2 ton

Pamje nga sasia rekord e kokainës e kapur në Lipjan, e sistemuar në 17 kuti (FOTO)

Një sasi rekord kokaine prej 2.2 tonësh, e cila kap vlerën e 6.6 miliardë euro në treg, është kapur në Kosovë ditën e sotme....

Kapet 2.2 ton kokainë, kreu i SPAK: Po peshohet ende

Kreu i SPAK, Arben Kraja ka reaguar  lidhur me kokainën e kapur në Kosovë dhe që kishte përdorur portin e Durrësit si tranzit. Mësohet se...

Sinjal nga DEA, policia po e priste prej 2 muajsh/ Si u zbuluan 400 kg kokainë dhe 2 ngarkesat e tjera që u kapën...

Policia e Kosovës kapi 400 kilogram kokainë në një konteiner me mish që vinte nga Brazili.  Bëhet fjalë për një operacion të kryer nën...

Latest news

- Advertisement -spot_img